Helen Grace-bundel 1

Vorige
Helen Grace-bundel 1
Titel: Helen Grace-bundel 1
Auteur: M.J. Arlidge
Bestelnr.: 9789402317886
Prijs : € 15,99
Bestellen
 
Let op: dit is een eBoek!
Meer informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van eBoeken
ePUB (geen) Type eBoek: ePUB
Beveiliging: Geen
 

Voor de lezers van Karin Slaughter en Jo Nesbø

'Een ijzingwekkend verhaal, met de getormenteerde inspecteur Helen Grace in een intrigerende hoofdrol.' Dagblad De Limburger


Maak kennis met Helen Grace, de heldin van de populaire thrillerreeks van M.J. Arlidge. Ze is een geharde rechercheur die zich het liefst alleen door het leven slaat, maar wordt achtervolgd door persoonlijke trauma's. Toch is zij onmisbaar in de strijd tegen psychopaten die Southampton teisteren en onschuldige slachtoffers maken, op gruwelijke wijze...


Iene miene mutte

Een ingenieuze psychopaat ontvoert mensen in tweetallen, houdt ze vast en hongert ze uit. Vervolgens krijgen ze een duivels dilemma voorgelegd: doden of gedood worden. De slachtoffers lijken lukraak gekozen, maar inspecteur Helen Grace vermoedt dat iets hen met elkaar verbindt.

Piep zei de muis

In een leegstaand huis wordt een vermoorde man gevonden. Niet veel later wordt zijn hart bij zijn vrouw en kinderen bezorgd. Inspecteur Helen Grace weet dat hij niet het laatste slachtoffer zal zijn. Maar waarom is een gelukkig getrouwde man midden in de nacht zo ver van huis?

Pluk een roos

Een jonge vrouw wordt wakker in een koude, donkere kelder. Ze heeft geen idee hoe ze daar terecht is gekomen. In de buurt wordt het lichaam van een andere jonge vrouw gevonden die nooit als vermist is opgegeven; haar familie heeft gewoon sms'jes van haar ontvangen. Helen Grace' zoektocht naar de dader wordt al snel een bijna onmogelijke race tegen de klok.