Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vrijgevochten[e-boek e-boek]

Femke Roobol

Vrijgevochten
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 10,99
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789020542110
Auteur(s) : Femke Roobol
Taal : Nederlands
Onderwerp : Historische roman (populair)
Uitgever : Z&K
Verschenen : Maart 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 284
Beschrijving

Femke Roobols historische roman 'Vrijgevochten' speelt zich af in Leiden in 1783. Cornelia en Severijn zijn al jaren vrienden. Severijns vader vindt de vriendschap ongepast, onder andere door de standsverschillen, en stuurt zijn zoon naar Engeland in een poging het paar uit elkaar te houden. Als Severijn eenmaal terugkomt, is er veel veranderd. Cornelia heeft interesse opgevat voor politiek en sluit zich aan bij de patriotten. Hun eens zo hechte band is onherkenbaar veranderd en dat zit Severijn dwars. Hij wil geen kant kiezen, maar hij wil ook Cornelia niet verliezen.

'Vrijgevochten' is het eerste deel in Femke Roobols indrukwekkende historische serie De kleine revolutie. Eerder verschenen van haar 'De laatste winter', 'Tulpenliefde' en 'De erfenis van Mozart'.

Velden met een * zijn verplicht