Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Iemands lief[e-boek e-boek]

Bart Moeyaert

Iemands lief
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 7,99
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789021461663
Auteur(s) : Bart Moeyaert
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Uitgever : Querido
Verschenen : November 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 55
Beschrijving

Hij zei vlak bij haar oor:

'Ik was tot hiertoe

onderweg.

Niet ergens heen.

Alleen maar onderweg.

Nu begrijp ik dat ik

al die tijd al

hier moest zijn.'

Benjamin Popov is gewoon iemands lief en iemands zoon, tot hij?zich in oorlogstijd gedwongen ziet dienst te nemen in het leger. Als?de jonge soldaat twee weken naar huis mag, komt hij nooit op zijn bestemming aan. Hij ruilt zijn viool tegen rijkdom, en verliest zijn hart en zijn ziel.

Moeyaerts meesterlijke bewerking van L'Histoire du soldat van Charles-Ferdinand Ramuz en Igor Stravinsky wordt dit najaar door zowel het Antwerp Symphony Orchestra (met Moeyaert als verteller) als het Roeland Hendrikx Ensemble uitgevoerd. Peter Van den Ende maakte voor deze nieuwe boekuitgave fantastische illustraties bij Moeyaerts tekst, die even onheilspellend als verleidelijk zijn. Als de duivel zelf!

Velden met een * zijn verplicht