Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Dit is content marketing[e-boek e-boek]

Bart Lombaerts; Wouter Temmerman; Koen D

Dit is content marketing
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 34,99
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789401472524
Auteur(s) : Bart Lombaerts; Wouter Temmerman; Koen D
Taal : Nederlands
Onderwerp : Marketing
Uitgever : Lannoo Campus
Verschenen : Oktober 2020
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 240
Beschrijving

Met interviews van internationale experts als Ann Handley, Robert Rose, Andrew Davis en Jesper Laursen.
Met meer dan 200 cases en voorbeelden.
Met concrete tips voor startende én ervaren content marketeers.

In enkele jaren tijd heeft content marketing zijn imago van shiny new thing afgeworpen en is het one of the gang geworden. Het zijn uitzonderingen die deze techniek niet inzetten.

Stilaan groeit het besef dat content marketing meer is. Het groeit uit tot een mindset, die niet enkel past op je blog of in je nieuwsbrief, maar die je kunt doortrekken in je volledige marketing- en communicatieaanpak.

Vier jaar na hun eerste boek over content marketing - waarvan meer dan 2000 exemplaren verkocht werden - brengen vier Belgische experts hun inzichten, methodes en bedrijfsgeheimen samen voor een nieuw basiswerk over dit onderwerp, geschreven vanuit hun eigen ervaring.

Velden met een * zijn verplicht