Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Een vrouw in Havana[e-boek e-boek]

Susana López Rubio

Een vrouw in Havana
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 11,99
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789402309027
Auteur(s) : Susana López Rubio
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Uitgever : Boekerij
Verschenen : September 2017
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 357
Beschrijving

Een ontroerend liefdesverhaal tussen een jonge Spaanse immigrant en de vrouw van een -Cubaanse maffiabaas


Patricio Rubio is een 87-jarige inwoner van Madrid die slechts nog leeft voor zijn herinneringen. Op een ochtend, op weg naar zijn kaartclub, ruikt hij ineens een parfum dat hij al jaren niet meer heeft geroken. De geur brengt hem terug naar het land waar hij zo lang heeft gewoond: Cuba, en in het bijzonder naar warenhuis El Encanto.


Patricio denkt terug aan hoe hij in 1947 emigreerde naar Cuba, en zichzelf met zijn vlotte babbel een baantje wist te bezorgen in El Encanto. Langzaam beklom hij de hiërarchische ladder, maar zijn carrière werd altijd overschaduwd door zijn persoonlijke leven - zijn grote liefde, Gloria, behoorde toe aan een andere man. En niet zomaar een man, maar César Valdés, de machtigste maffiabaas van Cuba. Toch blijkt hun liefde uiteindelijk sterker te zijn dan wat dan ook.

Velden met een * zijn verplicht