Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Net wat ik al dacht[e-boek e-boek]

Marten Toonder

Net wat ik al dacht
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 6,99
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789403141404
Auteur(s) : Marten Toonder
Taal : Nederlands
Onderwerp : Literaire roman, novelle
Uitgever : Bezige Bij b.v., Uitgeverij De
Verschenen : November 2018
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 234
Beschrijving

'Ongebruikte kansen! Een symbool van ons eigen leven, jonge vriend!'

'Kent u dat? Men wordt onheus bejegend, doch blijft sprakeloos. Van woede, dat spreekt. Een poosje later schiet u dan die juiste, kernachtige opmerking te binnen, maar dan is het te laat. Of men heeft iemand door onzorgvuldig handelen benadeeld, en zou dat graag goedmaken.
Er zijn, kortom, redenen genoeg om te wensen dat men, met de kennis van nu, naar het verleden zou kunnen teruggaan om alsnog het juiste te doen.
In dit biografische werk kunt u kennisnemen van de verschrikkelijke gevolgen die deze onschuldige, uit nobele bedoelingen ontsproten wens heeft wanneer zij vervuld wordt. Het verleden dat men tweemaal beleeft, moet men dubbel dragen, omdat gedane zaken geen keer nemen.
Men hoeft niet naar het verleden terug te gaan om fouten goed te maken. Daar is het heden voor. Zelfs ik moest eerst gelouterd worden om dat te beseffen. Als ik het eerder had geweten en ik kon het nog eens overdoen, zou ik eh...'

- zo raadde de heer O.B.B. te R. ons telefonisch aan

Velden met een * zijn verplicht