Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Risicomanagement[e-boek e-boek]

Paul Claes; Sonja Janicijevic; Rob Lengkeek

Risicomanagement
Dit is een PDF PDF e-boek
Prijs: € 52,50
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een PDF PDF e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789001866655
Auteur(s) : Paul Claes; Sonja Janicijevic; Rob Lengkeek
Taal : Nederlands
Onderwerp : Management algemeen
Uitgever : Noordhoff Uitgevers B.V.
Verschenen : Februari 2016
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 308
Beschrijving

Risicomanagement beschrijft op een overzichtelijke manier alle onderdelen van risicomanagementbeleid en brengt ze met elkaar in verband. Je doet kennis op over risicoanalyse, reductie en -financiering en leert hoe je die kennis kunt toepassen in de praktijk.Waarom kiezen voor Risicomanagement?
-een toegankelijke kennismaking met risicomanagement
-handige samenvattingen aan het eind van ieder hoofdstuk
-inclusief unieke code voor Prepzone, met handige extra toetsen, flitscolleges en begrippentrainer.Risico's vormen een probleem voor bedrijven, zelfs voordat ze tot schade leiden. Door risico's ontstaat onzekerheid en dat bemoeilijkt het voeren van een goed ondernemingsbeleid. Gestructureerd omgaan met risico's neemt onzekerheden weg. Een grondige risicoanalyse, weloverwogen risicoreducerende maatregelen en een uitgekiend risicofinancieringsbeleid - kortom een effectief risicomanagementbeleid - dragen in belangrijke mate bij aan een beter ondernemingsresultaat. Risicomanagement beschrijft de ontwikkeling van deze discipline, de doelstellingen, uitgangspunten en het proces van risicomanagement. Het boek leert je hoe je risico's kunt analyseren en hoe je een organisatie en beleid kunt formuleren om risico's gestructureerd tegemoet te treden. Daarbij is er ruime aandacht voor methoden voor risico-identificatie en -analyse, en het schadebeperkings- en verzekeringsbeleid. Ook beschrijft het boek welke maatregelen bedrijven kunnen nemen om risico's in eigen beheer te financieren.Deze zesde editie van Risicomanagement is volledig geactualiseerd en is visueel aantrekkelijker geworden. Het boek bereidt je goed voor op de risico's waarmee je in een managementfunctie te maken krijgt.Online ondersteuningBij het boek Risicomanagement vind je een rijke digitale omgeving.

Velden met een * zijn verplicht