Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Vertel ik het wel of vertel ik het niet?[e-boek e-boek]

Anita Hubner

Vertel ik het wel of vertel ik het niet?
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 20,50
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789024437993
Auteur(s) : Anita Hubner
Taal : Nederlands
Onderwerp : Psychologie
Uitgever : Boom
Verschenen : Maart 2021
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Beschrijving

Hoe ga je om met het stigma op een psychische aandoening?
'Wie eenmaal een psychose heeft gehad wordt nooit meer beter', zei de psychiater tegen de 21-jarige psychologiestudent Anita Hubner. 'Je kunt beter je studie opgeven, begeleid gaan wonen en je richten op vrijwilligerswerk.' Als Anita toen naar haar psychiater had geluisterd, was ze nooit psycholoog geworden. Inmiddels zijn de inzichten over de mogelijkheden van mensen die leven met een psychische aandoening veranderd: deelnemen aan de maatschappij, zelfstandig wonen en werken, dat is het doel. Maar nog steeds worden mensen die bijvoorbeeld een psychose hebben gehad in het beste geval gezien als kwetsbaar en in het slechtste geval als gevaarlijk. Dus wat vertel je als je gaat solliciteren? Wat vertel je tijdens een eerste, een tweede of een derde date?

Tips en adviezen over omgaan met (zelf)stigma
Anita Hubner beschrijft in dit boek Vertel ik het wel of vertel ik het niet stapsgewijs hoe je die vragen voor jezelf kunt beantwoorden en hoe je kunt omgaan met het stigma dat vastzit aan een psychische aandoening. Het is namelijk niet alleen de maatschappij die stigmatiseert. Veel mensen met een psychische aandoening veroordelen zichzelf en hebben bestaande stigma's verinnerlijkt. Hubner geeft tips en adviezen, zorgt voor herkenning en biedt hoop. Het boek is natuurlijk geschreven voor mensen die zelf een psychische aandoening hebben (gehad), maar het is zeker ook leerzaam voor hun naasten en hun behandelaars.

Velden met een * zijn verplicht