Let op: om deze website goed te kunnen gebruiken is het noodzakelijk om Cookies aan te zetten. Meer informatie...

Nog zoveel om voor te leven[e-boek e-boek]

Louis de Bernières

Nog zoveel om voor te leven
Dit is een ePub ePub e-boek
Prijs: € 9,99
Middelburg : Voorraad in de winkel onbekend
Goes : Voorraad in de winkel onbekend
Let op: dit is een ePub ePub e-boek
Bestel je voor het eerst een digitaal product? Lees dan eerst de informatie over het bestellen, downloaden en gebruiken van digitale producten!
(Geen beoordelingen)
Delen:
Productspecificaties
EAN : 9789029529945
Auteur(s) : Louis de Bernières
Taal : Nederlands
Onderwerp : Vertaalde literaire roman, novelle
Uitgever : De Arbeiderspers
Verschenen : Maart 2019
Uitvoering : E-boek
Conditie : Nieuw
Pagina's : 298
Beschrijving

In de vroege twintigste eeuw stappen militair verpleegkundige Rosie en RAF-piloot Daniel Pitt met hun dochtertje in Southampton op de boot naar Ceylon om een nieuw leven op te bouwen en de trauma's van de Eerste Wereldoorlog achter zich te laten.
De weelderige plantageheuvels blijken weinig houvast te bieden om te kunnen ontsnappen aan de problemen aan het thuisfront. Hun wankele huwelijk wordt bedreigd door hoge verwachtingen en de hunkering naar bevredigende levensdoelen en geluk. Met de toenemende internationale spanningen en de Tweede Wereldoorlog in het verschiet zijn het roerige tijden, waarin ieder zijn onschuld verliest.

Velden met een * zijn verplicht